Sosyal Medya Danışmanlık

Artık sadece web siteniz internet ortamında olmanız için yeterli değildir. Sosyal medya danışmanlık hizmetimiz ile firmanızın başlıca facebook, twitter, youtube sayfalarını oluşturuyor ve yönetimini yaparak sosyal mecralarda sizi temsil ediyoruz. Kurumsal web sitenizin ve dolayısıyla firmanızın bu sayfalarda tanıtımını yaparak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web Tasarım

Yeni Nesil Arayüzler

Hedef kitlenizi belirleyip, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor, geliştirdiğimiz yönetim paneli ile içeriklerinizi kolayca güncelleyebilmenizi sağlıyoruz.

Web Yazılım

İşlerinizi Kolaylaştıran Yazılımlar

Geliştirdiğimiz web tabanlı intranet yazılımları (CRM) ile müşterilerinizi ve işlerinizi her yerden yönetebilmenizi sağlıyoruz.

Emlak Web Sitesi

Profesyonel Gayrimenkul Firmaları

Gayrimenkul sektörüne ve danışmanlarına özel verdiğimiz hizmetlerin tamamını artık www.gayrimenkuldanismaninaozel.com  adresinden inceleyebilirsiniz.

Neden Hostmaden ?

Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimizle isteklerinizin ve isteklerinizin ne şekilde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarım, web yazılım ve her türlü internet hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, her yeni projesini bu bilgi birikimi, sanatsal ruhu ve tecrübesiyle ilk proje heyecanını taşıyarak oluşturmaktadır. Bu prensiplerle birçok projeyi başarıyla tamamlama ve en önemlisi hala sürdürmenin gururunu taşımamıza rağmen müşteri memnuniyetimiz bizler için her zaman en önemli referans olmuştur. Ayrıca firmamız sadece kendi müşterilerine değil, bilişim sektöründe danışmanlık ihtiyacı olan tüm kişi ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.