Mobil Web Tasarım

İnternete cep telefonu ya da table bilgisayarlarla erişen kullanıcıların sayısı azımsanamayacak kadar artmaktadır.

Mobil tarayıcılar ile mevcut internet sitelerini gezen kullanıcılar gerek web sitesinin tüm özelliklerini kullanamamakta gerekse kurumsal kimliği algılayamamaktadır. Firmamız bu sorunun ortadan kalkması ve mobil kullanıcılara da hitap edebilmeniz için web sitenizin mobil versiyonunu yapıp yayına alabilmektedir. Gerekli işlemler sona erdiğinde web sitenize bilgisayardan erişen kullanıcılar normal web sitenizi mobil tarayıcılar üzerinden erişmeye çalışan kullanıcılar da otomatik olarak mobil web sitenizi görebileceklerdir.

Örnek çalışmalarımız için lütfen referanslarımızı inceleyiniz.
web tasarım

Web Tasarım

Yeni Nesil Arayüzler

Hedef kitlenizi belirleyip, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor, geliştirdiğimiz yönetim paneli ile içeriklerinizi kolayca güncelleyebilmenizi sağlıyoruz.

web yazılım

Web Yazılım

İşlerinizi Kolaylaştıran Yazılımlar

Geliştirdiğimiz web tabanlı intranet yazılımları (CRM) ile müşterilerinizi ve işlerinizi her yerden yönetebilmenizi sağlıyoruz.

emlak web sitesi

Emlak Web Sitesi

Profesyonel Gayrimenkul Firmaları

12 senelik sektörel tecrübe ile gayrimenkul sektörüne dijital pazalama alanında 360 derece hizmet veriyoruz.

Neden Hostmaden ?

Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimizle isteklerinizin ve isteklerinizin ne şekilde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarım, web yazılım ve her türlü internet hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, her yeni projesini bu bilgi birikimi, sanatsal ruhu ve tecrübesiyle ilk proje heyecanını taşıyarak oluşturmaktadır. Bu prensiplerle birçok projeyi başarıyla tamamlama ve en önemlisi hala sürdürmenin gururunu taşımamıza rağmen müşteri memnuniyetimiz bizler için her zaman en önemli referans olmuştur. Ayrıca firmamız sadece kendi müşterilerine değil, bilişim sektöründe danışmanlık ihtiyacı olan tüm kişi ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.