E-Ticaret Sitesi

Ürün ya da hizmetlerinizi internet siteniz üzerinden online olarak tüm dünyaya satışa sunmanızı sağlıyoruz. Firmanıza özel olarak geliştirilen e-ticaret sitenizi, ister mevcut kurumsal web sitenize entegre ediyor, isterseniz de firmanıza uygun konseptte yeni bir e-ticaret web sitesi olarak oluşturuyoruz.

Oluşturacağımız e-ticaret siteleriniz de online kredi kartı, havale, kapıda ödeme gibi ödeme çeşitleri ile satış yapabilmeniz mümkündür. Bayilerinize XML entegrasyonu ile ürün bilgilerinizi dağıtabileceğiniz gibi, bayisi olduğunuz firmalarında ürünlerini XML entegrasonumuz ile alıp e-ticaret sitenizde otomatik olarak satışa sunabilirsiniz.

Mevcut e-ticaret siteniz için, e-ticaret web sitesi hizmetimizden yararlanmadan sadece sanal pos entegre ve xml entegrasyon hizmetlerimizden de faydalabilmeniz mümkündür.

Örnek çalışmalarımız için lütfen referanslarımızı inceleyiniz.
web tasarım

Web Tasarım

Yeni Nesil Arayüzler

Hedef kitlenizi belirleyip, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor, geliştirdiğimiz yönetim paneli ile içeriklerinizi kolayca güncelleyebilmenizi sağlıyoruz.

web yazılım

Web Yazılım

İşlerinizi Kolaylaştıran Yazılımlar

Geliştirdiğimiz web tabanlı intranet yazılımları (CRM) ile müşterilerinizi ve işlerinizi her yerden yönetebilmenizi sağlıyoruz.

emlak web sitesi

Emlak Web Sitesi

Profesyonel Gayrimenkul Firmaları

12 senelik sektörel tecrübe ile gayrimenkul sektörüne dijital pazalama alanında 360 derece hizmet veriyoruz.

Neden Hostmaden ?

Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimizle isteklerinizin ve isteklerinizin ne şekilde yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarım, web yazılım ve her türlü internet hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, her yeni projesini bu bilgi birikimi, sanatsal ruhu ve tecrübesiyle ilk proje heyecanını taşıyarak oluşturmaktadır. Bu prensiplerle birçok projeyi başarıyla tamamlama ve en önemlisi hala sürdürmenin gururunu taşımamıza rağmen müşteri memnuniyetimiz bizler için her zaman en önemli referans olmuştur. Ayrıca firmamız sadece kendi müşterilerine değil, bilişim sektöründe danışmanlık ihtiyacı olan tüm kişi ve kuruluşlara da hizmet vermektedir.